Other lots in this auction
-
#110Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. pareltjes en een klein robijntje.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 200 / 300 -
#8Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een peper- en zoutstelletje met parelmoer op blaadje (Mexicaans werk), een etui met twaal lepeltjes, een strooilepeltje, suikertangetje en een olie- en mosterdstelletje met geslepen glas. Inclusief lepeltje.
Un lot en métal argenté, composé d'une salière et poivrière avec nacre sur une feuille (travail mexicain), un étui avec douze cuillères, une cuillère à saupoudrer, pince à sucre et un ensemble d'huile et de moutarde avec du verre taillé. Y compris une cuillère.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#60Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 380 / 450 -
#525Goebel, GermanyEen doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Een lotje van drie Italiaanse zichten, aquarel en inkt op papier.
Un lot de trois vues italiennes, aquarelle et encre sur papier.No longer availableDim. 17 x 13; 15 x 15 & 14 x 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#227Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404BarbieGreat eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#59Frans Van ImmerseelVier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#36Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100 / 150 -
#664Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300 / 500

