Other lots in this auction
-
#117
Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#547
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Pierre Verbeken
“Havenzicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur le port. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#543
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 208 x 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#186
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80