#278Drie zilveren flessenonderzetters (wine coasters) met gedraaide houten bodems (slijtage). Hollandse keuren, tweede gehalte, 1855. Meesterkeur J.M.
#407Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#733Een Japans bronzen vaasje.
#318Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en kleurstenen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. Model Chopard.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants et de pierres de couleur ayant un poids total de ± 0,20 ct. D’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 650 / 750 -
#844Partij Belgische postzegels. 1955-1990 en 1996-2001 (8 Safe Dual albums met stofhulzen, postfris quasi compleet en met vellen en boekjes). De uitgaven van 2002, niet geklasseerd en een album “Album historique et géographique de timbres-poste” met een aantal oudere internationale zegels tussen 1850 en 1932 van Albanië tot Venezuela.
Collection de timbres postes. 1955-1990 et 12996-2001 (8 albums Safe Dual aux gaines de protection, non oblitérés et quasi complets avec feuilles et livrets). Les éditions 2002 non classées et un album “album historique et géographique de timbres-poste” avec une quantité de timbres internationaux plus anciens de 1850 à 1932 de l’ Albanie à Venezuela.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#56Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.No longer availableDim. 107 x 124 cmEstimate: € 50 / 80