Similar lots by type
-
#781
Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.
Lot d’étains comprenant deux vases à parfum chinois, une verseuse, une terrine et un pot de chambre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#321
Een grote ronde tinnen schotel. Engeland, XVIIe eeuw.
Grand plat rond en étain. Angleterre, XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#739
Een lot tin, bestaande uit een chocoladekan, een theepotje, een peper-en zoutvaatje en een mosterdpot. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot d’étains comprenant une chocolatière, une théière, une poivrière et une salière et un moutardier. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#773
Vier verschillende tinnen klepkannen. XIXe eeuw.
Quatre différentes chopes couvertes en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#73
Een oud scheerbekken. XIXe eeuw.
Plat à barbe ancien. XIXe siècleNo longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#819
Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#760Mercatorfonds e.a.
Vijf boeken:- Charles Terlinden. “Keizer Karel de Vijfde”. Desclée De Brauwer 1965. Met twee losse kleurenprenten. Goede staat, zonder stofwikkel, met huls.- Puraye, Lang. “Lettres de Léopold Ier”. Vaillant-Carmanne, Liège 1973. Enkele scheuren in stofwikkel.- Robert Wangermée. “Die Flämische Musik in der Geselschaft des 15. und 16. Jahrhunderts “. Arcade, 1965. Goede staat met stofwikkel en huls.- Hendrik Conscience. “Geschiedenis mijner jeugd”. Mercatorfonds, 1978. Goede staat, met stofwik(..)
Cinq livres:- Charles Terlinden. “Keizer Karel de Vijfde”. Desclée De Brauwer 1965. Deux estampes en couleurs supplémentaires. Bon état, couverture de protection, étui.- Puraye, Lang. “Lettres de Léopold Ier”. Vaillant-Carmanne, Liège 1973. Quelques déchirures à la couverture de protection.- Robert Wangermée. “Die Flämische Musik in der Geselschaft des 15. und 16. Jahrhunderts “. Arcade, 1965. Bon état, couverture de protection, étui.- Hendrik Conscience. “Geschiedenis mijner jeugd”. Mercato(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#525
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1400/1600 -
#492
Een collage op board. Draagt handtekening.
Collage sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 220/260 -
#31Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.
“Fille”. Statuette en terre cuite sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#226
Een lage ronde tafel op centrale driepoot. Volledig versierd met intarsia van diverse houtsoorten. XIXde eeuw.
Table ronde basse sur tripode central. Incrustée de bois divers. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 63 cm, Ø 100 cmEstimate: € 200/300 -
#549Jules De Bruycker
“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Bourges”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 250/350 -
#661
Een lot van drie speelgoedauto’s:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.
Lot de trois voitures miniatures:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#689
Een oude ingekleurde landkaart door Kaerius van de omgeving rond Mechelen. 1617.
Carte colorée à la main de la région de Malines en 1617 par Kaerius.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/140