#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#137Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#127Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
A vintage Moroccan Quran box. Made of copper with silver-plated details and bone in relief.No longer availableDim. 5 x 19 x 20 cmEstimate: € 80 / 120
#357ChristofleEen verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom.No longer availableDim. 7 x 37 cmEstimate: € 60 / 90 -
#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#264Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#318Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120