Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten rampskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten rampskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten rampskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.

Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.

A large art deco clock of lacquered metal and gilded bronze. Adorned with a lacquered lily motif. Flanked by ram's heads with rings. Base with four volute legs and adorned with a laurel wreath. At the top, a canopy and a cone. Dial featuring a lacquered cherub. Late 19th century.
Dim. H. 73 cm
SKU: 1604240197.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #741
    Artis-Historia

    Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).

    A large lot of fully bound books, including yearbooks ('88-'94, '96, '98), 'Europe's Heritage' (10 volumes), 'Castles and Chateaus of Belgium' (10 volumes). (29 total).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    NATAN

    Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 13 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #249

    “Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.

    "Napoleon and Josephine." A pair of miniatures on panel.
    No longer available
    Dim. 8 x 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.

    A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #750

    Een groot gevarieerd lot postzegels waaronder 12 albums en 2 dozen met losse zegels, bestaande uit o.a: 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.

    A large varied lot of stamps including 12 albums and 2 boxes of loose stamps, including: 1 Borec album Germany, Bund between 1974-1984, and 1 stock album GDR between 1980-1990. Also included is a small album with First Day Covers.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 260
  • #403

    Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.

    A 19th-century Nanking vase, flakes at the bottom and a few hairline cracks in the base.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een vergulde pendule met gezeten edelman.

    A gilt mantel clock with a seated nobleman.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.33 ct, G SI1.
    No longer available
    Dim. 3,12 g maat: 54
    Estimate: € 450 / 500
  • #190

    Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 6,15 g maat: 57
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #398

    Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.

    A Chinese replica of a 16th-century Ming Dynasty terracotta statue of the god of wealth Tu Di Kuong.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More