Other lots in this auction
-
#405
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#138Willy Vandersteen
“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#393Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#645
Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#287Val Saint-Lambert
Een cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539
“Stieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Spaanse school
"Taureaux". Huile sur toile. Signé. Ecole espagnole.No longer availableDim. 90 cm x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306
Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#108Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas, Louise Baudrier GM. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron, Louise Baudrier GM. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 380 / 450 -
#596
Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120