Similar lots by type
-
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#541
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200/220 -
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#680
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50/80 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#359
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120/200 -
#558
“Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.
« Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#498
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#679
Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#315
Een sierjardinière van Parijs’ porselein met verguld decor van bijen en gekruiste fakkels en met kopjes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une jardinière d'ornement en porcelaine de Paris à décor doré d'abeilles et de flambeaux croisés et de petites têtes en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cm Ø: 21 cmEstimate: € 50/60 -
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#535
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120/200 -
#632
Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#665
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70/100 -
#538
“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#192
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#343
Een geslepen kristallen vaas, versierd met bloemen in een paarse fries en me vergulde rand.
Vase en cristal taillé, à décor de fleurs dans une frise violette et à bordure dorée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Een salontafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding in X, versierd met een gebeeldhouwde vaas. Gesculpteerde fluitpoten op wieltjes. Wit marmeren blad. Tijdperk Napoléon III.
Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 123 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#481
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#184P. Bosmans
“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#104J. Van Riet
Een paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.
Une paire de portraits ovales. Huile sur toile. Signée et datée avril 1893.No longer availableDim. 62 cm x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#260
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 800/900 -
#28
Een paar gepolychromeerd aardewerken Toby-jugs.
Une paire de cruches Toby en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#487
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#307Val Saint-Lambert
Vijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 16 à 13 cmEstimate: € 120/180