Similar lots by type
-
#687Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#553Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.
Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.No longer availableDim. 40 x 137 x 51 cmEstimate: € 120 / 150 -
#548Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.
Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 300 / 360 -
#681Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#674Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#666Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#310Swarovski Lourdes“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#198Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.
Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een Japanse houten emmer.
Un seau japonais en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 40 -
#539Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.
Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.No longer availableDim. h: 76 cm Ø: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#537Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableDim. h: 38 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#396Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#694Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.No longer availableDim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un ancien bouddha assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#546Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#659Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
Une petite table basse chinoise en bois de fer.No longer availableDim. 40 x 52 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#567Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#349Een porseleinen serviesje met twaalf bordjes, elf kopjes met schoteltjes, zes eierdopjes, koffiepot, suikerpot en melkkannetje. Immortelle de Saxe-decor. Duitse merken.
Service de vaisselle en porcelaine comprenant douze assiettes, onze tasses avec soucoupes, six coquetiers, une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Décor Immortelle de Saxe. Marques allemandes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#601Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#502Fred Bervoets“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#47Een ronde schotel en een dienblad van verzilverd metaal. De eerste gemerkt van Wiskemann.
Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.No longer availableDim. Ø 30 cm & 57 x 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een fijngesneden, vermoedelijk Spaans Christusbeeld met sporen van polychromie. XVIIe eeuw.
Une statue de Christ finement sculptée, vraisemblablement espagnole, avec des traces de polychromie. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52“Bij de fontein”. Olieverf op doek.
"Au bord de la fontaine". Huile sur toile.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425Een 14 K geelgouden ring met opaal.
Une bague en or jaune 14K avec oeil de tigre.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 100 / 150 -
#191Val Saint LambertEen zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.
Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#84Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Sloepen en een woning bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Chaloupes et une maison au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Een antiek wandklokje in zwartgelakte houten kast met handgeschilderde volkse scène boven de wijzerplaat. Inclusief slinger en gewichten.
Une horloge murale ancienne dans un coffret en bois laqué noir avec une scène folklorique peinte à la main au-dessus du cadran. Comprend un pendule et des poids.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 35 / 45 -
#200Een 18 K geelgouden schakelarmband met gegraveerde tussenstukken.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec entretoises gravées.No longer availableDim. 45,59 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#260Een 18 K geelgouden ring bezet met tijgeroog.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un oeil de tigre.No longer availableDim. 8,91 gEstimate: € 200 / 250


