#541
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des cartouches. Anses en forme de chiens de Pho et avec quatre dragons dorés les l’épaule. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H.44,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#612
Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#714Salvador Dali
#361
Een paar bain-maries van verzilverd metaal. Engels, tijdperk Victoria.
#35
#10
Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#223
Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#419
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#680
#43
Een icoon met St. Joris. Laat 19de eeuws. Deels gebarsten.
Icône de Saint-Georges. Fin XIXe siècle. Fisure partielle.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 70 / 80