Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2308160409.
Category: Verlichting.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #773

    Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

    Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.

    Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.

    Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414

    Een paar luchters met een kap van glas in lood.

    Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.

    Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #461

    Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.

    Lampe en forme d’un Chinois assis portant une lanterne en plâtre noir et doré. Dégât au verso.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #412

    Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.

    Lustre en vitrail à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #779

    Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.

    Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #282

    Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.

    Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #43

    Een lot van drie lampen van zamak, bestaande uit een jongetje bij een lantaarn, een in de vorm van een bloemenrank met een putto onderaan en een groep van een muziek spelende dame en een putto met twee lichtpunten.

    Lot de trois lampes en régule comprenant un petit garçon près d’une lanterne, une branche fleurie au putto et un groupe d’une musicienne et un putto à deux branches de lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #770

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #784

    Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #771

    Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

    Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #24

    Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.

    Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #34

    Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten

    Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #254

    Een paar portretten in potlood op papier. Gesigneerd K. Peiser. 1 ruitje gebroken.

    Paire de portraits en crayon sur papier. Signés K. Peiser. 1 verre cassé.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 198 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #21

    Een koffieservies van polychroom porselein. Gemerkt Limoges.

    Service à café en porcelaine polychrome. Marque de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #2

    Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.

    Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #661

    Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.

    Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    “Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Hollandse school. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.

    “Paysage aux vaches”. Huile sur toile. Ecole hollandaise du XIXe siècle. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #265

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooise cabochon van ± 16,30 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un cabochon de turquoise de ± 16,30 ct.
    No longer available
    Dim. 7,76 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #694
    Koliai

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #128
    Lalique, France

    Een achthoekige sierschaal van kleurloos en deels gesatineerd kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat octogonal en cristal incolore partiellement satiné. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 26,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #527

    Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.

    Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More