Similar lots by type
-
#624
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#591
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#627
Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.
Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#510
Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#570
Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#490
Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50/80 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#500
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit twee maskertjes en twee wijzen, waarbij één op een paard.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#446
Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#207
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#612
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#639
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200/240 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300/1500 -
#179
“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Een grote netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man uit het volkstheater. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un grand netsuké en ivoire sculpté représentant un homme au théâtre. Oeuvre japonaise, début XXième siècle.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 100/160 -
#434
Een lot beeldjes en groepjes van Italiaans biscuit en porselein.
Un lot de statuettes et groupes en porcelaine et biscuit italien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#359
Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#315
Een vrouwenbuste van wit composiet, naar de Griekse oudheid.
Buste de femme en composite blanche d’après l’ancienne Grèce.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/70 -
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70/100 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300/500 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#6
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20/25 -
#797
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Une batterie de huit pots de cuisine en formats différents. Un couvercle est manquant.No longer availableEstimate: € 25/35