#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#571Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#553Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#207“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80
#617Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
#411“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Annyta LolytaDrie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.
Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.No longer availableDim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#640Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale maansteen van ± 8 ct.*
#127Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#63Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix argenté sous cloche.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#9Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#36Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#287Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot en twaalf kopjes met elf onderschoteltjes.
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60