Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote bronzen koro op voet, versierd met een relIëfdecor van vogels, de handvatten in de vorm van en het deksel getooid met een Fo-hond. Tijdperk Genji.

Een grote bronzen koro op voet, versierd met een relIëfdecor van vogels, de handvatten in de vorm van en het deksel getooid met een Fo-hond. Tijdperk Genji.

Un grand koro en bronze sur pied, décor en relief d’oiseaux, les poignées en forme de chiens Fo et le couvercle décoré d’un chien Fo. Période Genji.
Dim. h: 50 cm
SKU: 0603180541.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 140 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #578

    Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.

    Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #664

    Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.

    Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #495

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.

    Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480

Other lots in this auction

  • #505

    Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.

    Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #563

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #90

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #289
    Boireau

    “Ruiter in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Ruysdael. Omstreeks 1900.

    ”Cavalier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre de van Ruysdael. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #58

    Een vaasje versierd met een vogel van gesculpteerd Afrikaans ivoor en een fijn ivoren Mariabeeldje. Het laatste gesigneerd.

    Un petit vase en ivoire africaine avec un décor d’oiseau et une statuette en ivoire fine représentant la Vierge. Cette dernière porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #438

    Inktpot van blauw en wit aardewerk. Saint-Cloud, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un encrier en faïence bleue et blanche. Saint-Cloud, XIXième siècle. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #239

    “Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage d’après le XVIIième siècle’. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Apol

    ‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.

    ”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. H/ 46 l: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #758
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal incolore et vert taillé. marque en dessous et avec une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #803

    Een kudugewei.

    Une paire de cornes de kudu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More