Een grote bronzen vide-poche, in de vorm van een blad eindigend in een hand met polychrome vruchten. Gemerkt en genummerd 58/500.
Verituri Arte

A large bronze vide-poche, in the shape of a leaf ending in a hand with polychrome fruits. Marked and numbered 58/500.
Dim. 24 x 44 cm
SKU: 2810250227.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 100 / 120

  • #193
    Claytan Tableware

    Een uitgebreid eetservies met decor van rozen. ‘Made in Malaysia’. Thee & koffie servies met suiker en melkpot voor 6 personen. Kleine en grote koffietassen en grote theetassen. Zes soepborden, vijf platte borden, dertien dessertborden en drie schotels. 77 stuks.

    A comprehensive dinner service with rose decorations. 'Made in Malaysia'. Tea & coffee set with sugar and milk pot for 6 people. Small and large coffee cups and large tea cups. Six soup bowls, five dinner plates, thirteen dessert plates, and three dishes. 77 pieces.
    Estimate: € 200 / 250
  • #439
    Goum

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162
    Alexandre Denonne

    ‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.

    ‘Street scene with newspaper kiosk’, an impasto oil painting on canvas. Signed; Denonne.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #559

    Abstracte compositie, gemende techniek op paneel. Getekend; Burri, ‘64. Draagt op rug een opdracht; To Julia from Fred.

    Abstract composition, mixed media on panel. Signed; Burri, '64. Inscribed on the back; To Julia from Fred.
    Dim. 18/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    Ee paar fijne verguld bronzen kandelaars met getorste stammen en op driepoten versierd met drie porseleinen plaquettes in de geest van Sèvres. Vier lichtpunten voorzien van enkele dekseltjes.

    A pair of fine gilt bronze candlesticks with twisted stems and three-legged bases adorned with three porcelain plaques in the style of Sèvres. Four light points with single covers.
    Dim. H. 30 vcm
    Estimate: € 60 / 100
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    “Steenbok”, een deels gepatineerd bronzen beeld van een jongedame met opschrift Capricorn.

    "Capricorn", a partly patinated bronze sculpture of a young lady with the inscription Capricorn.
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121
    Christofle France

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl met rijkelijk gedreven versiering. Gemerkt.

    A pair of silver-plated metal candlesticks in Louis XIV style with richly embossed decoration. Marked.
    Dim. H. 21.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #567

    Een gewei van een damhert, gemonteerd op een houten schild.

    Antlers of a fallow deer mounted on a wooden shield.
    Dim. 60 x 53 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een elegante ovale houten salontafel met opstaande rand.

    An elegant oval wooden coffee table with raised edges.
    Dim. 47 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00