#252Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#242Eugène Meulemans‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45