#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.26 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500 / 600 -
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#259A. Delannoy‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
'Cattle Herders on the Heath', mixed media, 19th century.No longer availableDim. h 11 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60