#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#364Jules van AelPeriod: 1912-1997“Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#85DelvauxEen vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
A lot of 5 Asian fantasy necklaces and 6 various cloisonné rings.No longer availableEstimate: € 30 / 40