Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot  bezet met robijnen.
Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot  bezet met robijnen.
Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot  bezet met robijnen.

Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.

A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.
Dim. H. 33 en 30 cm
SKU: 2609230040.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #278

    Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.

    A pressed glass Art Deco vase with a tulip design in smoked glass. Marked "fait en Belgique" at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    “Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.

    "Saints" - An icon on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 26cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314

    ‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.

    "‘Naked young lady’, mixed media, unclearly signed."
    No longer available
    Dim. h 29 x b 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.

    An 18 carat Art Deco platinum brooch set with approximately 3 ct of diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 13,12 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #153

    Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.

    A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #362

    “Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.

    “Father with corpus”. A painting, oil on metal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #342
    Albert Geudens

    “Voorgevel”. Een kleurenets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 269/500.

    "Facade". A color etching on paper. Signed and numbered 269/500 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #480

    Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.

    A platinum ring set with a 4.29 ct amethyst and 0.06 ct diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #691

    Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

    A lot of tin trains from the mid-20th century with a piece of track, locomotive and tender, and 2 additional wagons from JEP, France, 3 open wagons from Marklin, and 1 Shell tank wagon from Hornby-Meccano. All in gauge O. Attached is a recent tin airplane.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #287
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’

    A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #436
    Baharlou

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    An eastern wool carpet. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 152 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More