#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#279“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Landscape with pond." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 26 x 39cmEstimate: € 80 / 120