Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
Dim. h 92 cm
SKU: 1604240511.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 900 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #447

    Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.

    A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #251

    Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.

    A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration in four levels.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #242
    T. Maes

    ‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.

    'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #576

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric design.
    No longer available
    Dim. 290 x 210 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #484

    “De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    No longer available
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #451
    Hikojiro Imura Yokohama

    Een Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.

    A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.
    No longer available
    Dim. 33 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.

    A white porcelain tulipiere in 3 tiers.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #496

    Een Chinese kast met in relïef bloemen en vogels. Vier deuren en twee laden.

    A Chinese cabinet with relief flowers and birds. Four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 133x 91 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #657

    Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.

    A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.

    A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.
    No longer available
    Dim. 25.5 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More