Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
Dim. h 92 cm
SKU: 1604240511.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 900 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488

    Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.

    A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.
    No longer available
    Dim. 43 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #628

    Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.

    A lot of 12 car miniatures, various vintage car models.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    “De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    No longer available
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #416

    Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout

    A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.
    No longer available
    Dim. h 58 x 55 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst naar barok voorbeeld.

    A cut mirror in a gilded frame inspired by baroque style.
    No longer available
    Dim. 81 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93
    Luxval Val Saint Lambert

    “Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.

    "Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #698

    Een paraplubak in Torhouts aardewerk met een decor van bomen, zwanen, libellen en een molen.

    An umbrella stand in Torhout earthenware with a decoration of trees, swans, dragonflies, and a windmill.
    No longer available
    Dim. h 58.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een polychroom aardewerken cachepot met deksel. ‘Ars Derutae’ Italy.

    A polychrome earthenware cachepot with lid. 'Ars Derutae' Italy.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #696

    Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.

    A console table in black lacquered wood on two legs with a glass top.
    No longer available
    Dim. h 95 x b 31 x d 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41
    Regina Regina

    Een blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.

    A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More