#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#451Hikojiro Imura YokohamaEen Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.
A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.No longer availableDim. 33 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#657Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.
A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300