#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 11,80 g L: 6 cmEstimate: € 800 / 900 -
#507Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.
A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.No longer availableDim. 47 x Ø 34 cmEstimate: € 225 / 275 -
#450Een set van drie lange parelhalssnoeren.
Three long pearl necklaces.No longer availableDim. L:44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120