Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
Dim. h 92 cm
SKU: 1604240511.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 900 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #711
    Vieux de Bruxelles

    Een Vieux-Bruxelles porseleinen servies met verguld decor. Bestaande uit thee- en koffiekan, melkkan, suikerpot, 4 kopjes en schoteltjes.

    A Vieux-Bruxelles porcelain tea set with gilded decoration. Includes teapot, coffee pot, milk jug, sugar bowl, 4 cups, and saucers.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #140

    Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.

    An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.
    No longer available
    Dim. 21,50 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #401

    Een blauw-wit porseleinen kom met floraal decor.

    A blue and white porcelain bowl with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 32 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #69
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Seascape with fishing boats". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #619
    Germany USA zone

    Een vintage blikken zweefmolen. Gemerkt “GermanyUSAzone”.

    A vintage tin carousel. Marked "GermanyUSAzone".
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99

    “Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "View of the Scheldt". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 71 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #83

    Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.

    A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.
    No longer available
    Dim. h 65 cm x Ø 42 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #201
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Tijger in aanval”. Een op vele plaatsen gerestaureerd plaasteren beeld van een tijger die een slang bekampt, het hoofd van de slang ontbreekt. Gesigneerd A. Baggen.

    "Tiger in Attack." A plaster sculpture of a tiger fighting a snake, restored in many places, with the snake's head missing. Signed A. Baggen.
    No longer available
    Dim. h 66 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    Een lot van 5 handgeschilderde miniatuurtjes, portretten van verschillende dames.

    A lot of 5 hand-painted miniatures, portraits of different ladies.
    No longer available
    Dim. 5-7 x 4-7 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #212

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.

    A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #670
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More