Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
Dim. h 92 cm
SKU: 1604240511.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 900 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #454
    Gianni Baccaro
    Period: °1953

    ‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.

    ‘Dialogo Nel Tempio’ and ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, oil on panel. Two paintings by the Italian artist Gianni Baccaro, both dated 1992 and signed.
    No longer available
    Dim. 122 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81
    Robert van de Velde
    Period: 1895-1978

    “5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.

    "5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #497

    Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.

    A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.
    No longer available
    Dim. 42 x Ø 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #498

    “Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.

    "Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #72

    Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

    An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 126 x 81 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    “Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.

    "Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.

    A set of two Chinese porcelain 'Nine-Dragon' vases, famille rose in Qianlong style.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #686

    Een set van zes Franse gesculpteerde stoelen, ecru en goudkleurig gepatineerd met oud-roze stof met bloemmotieven bekleed. Wieltjes vooraan.

    A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.
    No longer available
    Dim. 93 x 53 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373

    Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.

    A large decorative piece adorned with flowers and putti in porcelain. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #594
    Zannata

    “Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.

    "Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More