#273Giovanni RonzanEen met de hand beschilderd keramisch beeld van een elegante zittende dame. Onderaan gemerkt Giovanni Ronzan. Minieme schade aan één teennagel. Turijn, ca. 1950.
A hand-painted ceramic sculpture of an elegant seated lady. Marked Giovanni Ronzan at the bottom. Minor damage to one toenail. Turin, circa 1950.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.No longer availableDim. 125 x 74 cmEstimate: € 80 / 120