#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#191Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.
A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480