Other lots in this auction
-
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#51Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.
A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.

