Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
SKU: 2405220565.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #468

    Een bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #610

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #688

    Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.

    Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. Ø: 17; 29 & 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #682

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #645

    Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.

    Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 56 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #359

    Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.

    Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.
    No longer available
    Dim. 140 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.

    Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #570

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.

    Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.
    No longer available
    Dim. 117 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #345

    Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.

    Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 en 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #640

    Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.

    Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 131 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #680

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm Ø: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.

    Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #352

    Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.

    Une jardinière en faïence non émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.

    Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm Ø: 46 cmØ
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #49

    “Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    "Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    "Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #302
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “St. Margaretastraat - Begijnhof Lier”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/100 buiten de plaat.

    "St. Margaretastraat - Béguinage Lierre». Une gravure. Signée et numérotée 22/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 cm x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #383
    Maria Innocentia Hummel

    “Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.

    "Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Lily Van Oost

    “Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.

    « Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #245

    Een mondgeblazen en met de tang bewerkt Italiaans glazen sierstuk met afneembare mandjes.

    Une pièce décorative en verre italien soufflé à la bouche et xtravaillée à la pince avec des paniers amovibles.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een in briolette geslepen maansteen.

    Un collier en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,16 ct et d'une pierre de lune taille briolette.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #341

    Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.

    Un crucifix en métal argenté sous un dôme en verre avec une base en bois.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #428

    Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.

    Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #262
    Bert Alers
    Period: 1891 - 1972

    “Weide met paarden en schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Pré avec chevaux et moutons". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More