Similar lots by type
-
#498Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 100 -
#359Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#665Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70 / 100 -
#352Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#527Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#645Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#688Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.No longer availableDim. Ø: 17; 29 & 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#345Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#468Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#518Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#682Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#545Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#281Val Saint-LambertEen fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.
Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 16 cm, Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Lladro“Kat met kikker” en “Familie zwanen”. Twee kleine groepjes van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Chat avec grenouille" et "Famille de cygnes". Deux petits groupes de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#683Maria Innocentia HummelEen set van vier placemats met foto’s van beeldjes. 1986.
Un ensemble de quatre napperons avec des images de figurines. 1986.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#362Ward LernoutPeriod: °1931“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349Een boudoirstoel in kelimstijl bekleed en met zwartgebeitste boiserie. Tijdperk Napoléon III.
Une chaise de boudoir recouverte de style kilim à boiserie teintée en noir. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#34Marten MelsenPeriod: 1870 - 1947“Lezende boer”. Olieverf op doek. zonder signatuur, met toeschrijving.
“Paysan en lecture”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 400 / 600 -
#552Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 cm x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#265Christian Dior 1996 BarbieIn oorspronkelijke doos. Als nieuw. Mattel.
Dans la boîte d'origine. Comme neuf. Mattel.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#507“Twee steigerende paarden”. Een groep van gesculpteerd jade. Chinees werk. Op houten sokkeltje.
"Deux chevaux cabrés". Un groupe de jade sculpté. Travail chinois. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#142Louis Pierre VerweePeriod: 1807-1877“Herder met koeien en ezel in een landschap”. Olieverf op doek, gemaroufleerd op doek. Gesigneerd.
"Berger avec vaches et âne dans un paysage". Huile sur toile marouflée sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 800 / 1200

