Similar lots by type
-
#608
Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#652
Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.
Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60/80 -
#589
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#631
Een kruik van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 150/180 -
#641
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/60 -
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#809
Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#633
Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100/120 -
#645
Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#607
Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 400/440 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#575
Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220/240 -
#627
Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.
Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65/80 -
#560
Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190/220 -
#588
Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.
Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.No longer availableDim. h 3,5 cmEstimate: € 40/60 -
#618
Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150/160 -
#637
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#603
Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 600/650 -
#617
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 150/160 -
#535
Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#799
Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#650
Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#611
Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#217
“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150/180 -
#549
Een Afrikaans houten masker. Ibo, Nigeria.
Masque en bois. Ibo, Nigeria.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#58
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#683M. I. Hummel
Een glazen bol met binnenin een bruidspaar op porseleinen voetstuk als muziekdoos. Gemerkt.
Sphère en verre contenant un couple de jeunes mariés sur base en porcelaine et formant boîte à musique. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#689Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#264
“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#745
Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.
Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/80 -
#225
Een 18 karaats gouden broche in de vorm van een draak bezet met pareltjes en diamantjes oude slijp.
Broche en or 18 ct en forme de dragon sertie de petites perles et diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 3,64 gEstimate: € 100/150 -
#263
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#464Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120