Similar lots by type
-
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#518Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#682Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#558“Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.
« Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 100 -
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#679Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#527Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#570Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#535“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#665Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70 / 100 -
#468Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#548“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#610Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#359Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#11Een paar kleine terrines met deksels van Frans porselein met een verguld en lichtblauw decor. Zonder merk.
Paire de petites terrines à couvercles en porcelaine de France à décor or et bleu clair. Sans marque.No longer availableDim. L. 24 cm, H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496GhoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 202 x 134 cmEstimate: € 220 / 300 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#427Een paar tempelleeuwtjes met bal van monochroom wit Chinees porselein.
Une paire de lions de pho avec une boule en porcelaine chinoise blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 85 / 100 -
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
"Fuire"; "Où aller?" & “Christ sur la Croix”. Trois lithographies, imprimées par Kotting à Amsterdam. Signées par l'artiste à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 17,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285rfH CzechoslovakiaEen lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 -Estimate: € 40 / 60 -
#61Val Saint-LambertEen conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 47,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112L. Schmitz“Paardenkar in romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
"Char à cheval dans un paysage romantique". Huile sur toile marouflée. XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 47 x 65 cmEstimate: € 200 / 300



