Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.
Dim. h: 24 &14,5 cm
SKU: 1906180747.
Category: Glaswerk.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #773

    Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.

    Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.

    Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253

    Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #294

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #121

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #287

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #793

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #279

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #728

    Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.

    Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.
    No longer available
    Dim. h:16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.

    Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #16

    Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.

    Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #329

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #131

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #319

    Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #384

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #388
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339

    Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #29
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.

    ”Stoelstraatje, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 19 cm
    Estimate: € 32 / 38
  • #802

    Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #345

    Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

    Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,08 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een vijfdelige metalen tuinset bestaande uit vier stoelen en een tafel.

    Un ensemble de jardin en métal comprenant quatre chaises et une table”.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 260
  • #508

    Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.

    Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #84
    I. Werny

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #824

    “Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.

    ”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: ‘Heerup’.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Heerup’.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #811

    Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.

    Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #714

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More