#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#699HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#116Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.
#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 13,88gEstimate: € 900 / 1000