#555Karadja
Handgeknoopt wollen loper.
Hand-knotted wool runner.No longer availableDim. 340 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#384
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
#492Paul Tuerlinckx
“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#423
Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#43Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#412
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#47Hergé
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60/65 -
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150/200 -
#294Sarreguémines
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75/125 -
#543
Een Chinees porseleinen rode vaas.
A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.No longer availableDim. 31 x Ø22cmEstimate: € 100/150