#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een grote Georgian breakfront boekenkast van mahoniehout. Middenstuk versierd met een symmetrische bekroning. Zes beglaasde deuren met latwerk, middenstuk en twee zijstukken lichtjes vooruit springend. Messingen verluchting in de sokkel. Enkele kleine ruitjes te vervangen.
A large Georgian breakfront bookcase made of mahogany wood. The central section is adorned with a symmetrical crown. Six glazed doors with lattice work, the central section and two side sections slightly protruding. Brass ventilation in the base. Some small panes need replacing.No longer availableDim. 245 x 330 x 41 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#328Lladro‘Hang on’, een Lladro beeld, modelnr 5665 in originele verpakking.
"Hang on", a Lladro figurine, model number 5665 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#8Een set van 6 vintage keramieken muurdecoraties in de vorm van zwaluwen waarvan 3 vliegend en 1 hangend aan zijn/haar nestje en nog eens 2 in hetzelfde nestje.
A set of 6 vintage ceramic wall decoration swallows, including 3 flying, 1 hanging from its nest, and an additional 2 in the same nest.No longer availableDim. L 17 cmEstimate: € 30 / 50