#555Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
A Breton sideboard with 3 doors and 1 drawer, late 19th/early 20th century.No longer availableDim. 95 x 173 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#451“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
A vase made of Murano glass, green and gold colored.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 70 / 90