#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#569KashgaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#232Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
An oval mirror with a gold-colored frame in plastic adorned with angels and garlands.No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#417Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
A Japanese glazed incense burner in the shape of a turtle, with a hairline crack running across the entire width at the bottom.No longer availableDim. h 10 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80