#328Lladro‘Hang on’, een Lladro beeld, modelnr 5665 in originele verpakking.
"Hang on", a Lladro figurine, model number 5665 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#445Een ronde art deco tafel.
A round art deco table.No longer availableDim. H. 57, Ø 80 cmEstimate: € 220 / 240