#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
A white glazed earthenware heron with craquelure. Gouda, South Holland. Art Deco style. Not marked.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 220 / 340 -
#636Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#656Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
A set of 6 salon chairs with upholstered velvet seats.No longer availableDim. 95 x 50 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#520Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow and white gold ring with a central sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 260 / 320 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#529Fred BervoetsPeriod: °1942“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
"Composition". Color lithograph. Signed and numbered 2/50 outside the image.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 200 / 300