#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
"Nude." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49cmEstimate: € 100 / 200 -
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Minor damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80