#132Jozef De BelderPeriod: °1953“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#414“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#172Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
An Art Deco copper hanging lantern with sculpted glass.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 150 / 250