#310Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80