#38Een paar verzilverde candy boxen met dennenappel ornament bovenaan.
A pair of silver-plated candy boxes with pinecone ornament on top.No longer availableDim. 14 x Ø18cmEstimate: € 35 / 40 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#193MeissenPeriod: 1850-1924Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#240Een 18 kt witgouden hanger met onyx en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,83 ct.
An 18 kt white gold pendant with onyx and set with diamonds with a total weight of 0.83 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
'Interior', a lot of 2 paintings, oil on canvas depicting likely 2 x the same interior, both by the same artist, unclearly signed.No longer availableDim. h 41 x b 51 cmEstimate: € 40 / 60