#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#543Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met een motief van getorste ribben. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een ronde verzilverd metalen plateau aan toe.
A silver-plated metal coffee and tea set with a twisted ribs motif. Coffee and tea pots, sugar and milk pots. We include a round silver-plated metal tray.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#358Lladro‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
"Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#403Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.
A lot of 3 small and 1 large Chinese cloisonné bowl dishes. Various scenes in the decoration.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome-plated rod, porcelain socket, and milk glass globe. Marked Napako, circa 1960.No longer availableDim. 100 x Ø42cmEstimate: € 200 / 300