Other lots by Val Saint Lambert
-
#685Val Saint LambertEen lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40 / 50 -
#687Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#341Val Saint LambertEen vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Val Saint LambertEen grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#351Val Saint LambertEen havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.No longer availableDim. H: 5-18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 65 -
#133Val Saint LambertEen vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220 / 240 -
#7Val Saint LambertEen blauw en paars vaasje van gegoten kristal.
Un vase bleu et violet en cristal coulé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#436Een handgeknoopt wollen tapijtje.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#191Delvaux, BruxellesEen miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.No longer availableDim. 7 x 9 cmEstimate: € 330 / 380 -
#190Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#112“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#455Een messingen lantaarn met geslepen glas.
Lanterne en laiton aux verres taillés.No longer availableDim. h : 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#547Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#229John Clereys“Stilleven met aardewerk en koper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la poterie et au cuivre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 cm x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 650 / 750 -
#494“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
"Marina." Aquarelle sur papier. Daté JD'62.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 50 / 60

