#45René Lalique
“Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.
#312
Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
A lot of 3 retro hospitality mirrors with alcohol advertisements.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#605
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 203 x 106cmEstimate: € 40/60 -
#282
“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#376
Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#153A. Gaudez
“La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.
"The declaration". A patinated bronze group. Signed Gaudez.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1200/1400 -
#586
#229Frans Van Tongerloo
“Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#335
Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#456
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#268Val Saint Lambert
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80/120 -
#635
A set of 6 oak chairs with upholstered bordeaux velvet seats. Beautifully sculpted with twisted parts and grapevines.No longer availableDim. 114 x 50 x 50cmEstimate: € 80/120