Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
Dim. Ø: 97 cm
SKU: 9903210555.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #555
Estimate: € 360 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #447

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met Chinese tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle avec des caractères chinois sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #511

    “Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Eating man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. (h: 3,5 cm)
    Estimate: € 50 / 60
  • #629

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.
    No longer available
    Dim. (Ø: 20,5 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #612

    Een lot van tien beschilderd porseleinen dekseldoosjes in de vorm van eieren op voetjes.

    Un lot de dix boîtes à couvercle en porcelaine peinte en forme d'oeufs sur pieds.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #664

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. (h: 30 cm)
    Estimate: € 50 / 70
  • #541

    Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #557

    “Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. (h: 3,7 cm)
    Estimate: € 40 / 60
  • #672
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. (h: 23,5 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Twee grote meerkleurig porseleinen sierschotels, bestaande uit een Chinese en een japanse.

    Deux grands plats décoratifs en porcelaine multicolore, composés d'un chinois et d'un japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #456

    Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.

    Une table basse en bois sculpté avec un décor en haut relief d'éléphants dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 127 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #524

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en bloemen en de deksels getooid met Fo-honden.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc d'oiseaux de paradis et de fleurs et les couvercles ornés de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #455

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Tijdperk Qianlong.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine avec un décor de jardin bleu sur blanc. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #698

    Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.

    Un lot de 33 boîtes à couvercle miniatures en porcelaine multicolore différentes. Toutes marquées Porcelain Art. Deux cadres en vrac. Trois boîtes à pilules plaquées argent différentes ajoutées.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #460

    Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #543

    Een lot van Aziatische aardewerken theepotten in diverse uitvoeringen, waarvan drie in de vorm van een bootje.

    Un lot de théières asiatiques en faïence de différents modèles, dont trois en forme de bateau.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #580

    Een lot van vijf eieren van Satsuma-aardewerk in verschillende groottes. Met houten sokkels.

    Un lot de cinq œufs en terre cuite Satsuma de différentes tailles. Avec des bases en bois.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #482

    Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. (h: 69 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.

    Un lot de trois groupes de musique en porcelaine multicolore, deux est-allemands et un italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #682

    Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.

    Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 29,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #355

    Een lot van veertien inktpotjes e.d. in diverse uitvoeringen van porselein en aardewerk.

    Lot de quatorze encriers et similaires dans divers modèles de porcelaine et de faïence.
    No longer available
    Dim. 5- 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een porseleinen olielamp met meerkleurig bloemendecor in een met goud omzoomde cartouche in reliëf en op lichtblauwe achtergrond. Met messingen monturen en met deels gesatineerde en geslepen kap.

    Une lampe à huile en porcelaine à décor floral multicolore dans un cartouche doublé d'or en relief et sur fond bleu clair. Avec des cadres en laiton et avec un abat-jour en partie satiné et découpé.
    No longer available
    Dim. h: 36 (zonder glas)
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Twee bronzen Boeddhahoofden.

    Deux têtes de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 17 & 23 cm)
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #86

    Een bijzettafeltje van notenhoutfineer met één lade en versierd met Griekse meandermotieven.

    Une table d'appoint en placage de noyer avec un tiroir et décorée de motifs de méandres grecs.
    No longer available
    Dim. 73 x 60 x 42 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #161

    Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

    Un bouclier persan à décor damassé.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #551

    Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.

    Quelques ammonites fossilisées en une fraction.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #80

    Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif croix serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,92 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #590

    Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.

    Un lot de huit roemers et berkenmeiers en verre vert.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #163

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #552
    Lolo Palazzo

    Een opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.

    Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.
    No longer available
    Dim. 122 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #84
    R. Belstein

    “Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

    Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 59 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.

    Lot de porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, composée d'une grande soupière avec couvercle, de deux vases et de deux pichets.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616

    Een eikenhouten koffer in régencestijl.

    Un coffre en chêne de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. b: 132 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #426

    Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.

    Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More