Similar lots by type
-
#602
Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500/800 -
#631
Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100/160 -
#668
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#661
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#657
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/160 -
#553
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#702
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#606
Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400/450 -
#456
Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#639
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#598
“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000/2400 -
#610
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400/600 -
#637
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#612
Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700/1200 -
#678
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#705
Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#692
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#795
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.No longer availableDim. 77 x 51 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#157
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/320 -
#407
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#782
Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#170
Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.
Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1700/1800 -
#285
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#737Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 - 13 cmEstimate: € 30/590 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986
“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#466Koffiemaschienen H. Kievits, Brussel
Een oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/80 -
#53
Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#787Schirnding, Bavaria
Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24/28 -
#450
Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150/200