Similar lots by type
-
#747
Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65/75 -
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22/26 -
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55/60 -
#679
Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
Un vase en verre Murano, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55/65 -
#427Val St-Lambert
Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30/35 -
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26/30 -
#693
Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180/220 -
#718
Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#321
Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.
Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#775
Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80/100 -
#44Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Staand naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 21 cmEstimate: € 250/350 -
#794
‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#532Mietje Boonen
“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. We voegen er een naslagwerk over de schilderes aan toe.
”Personnages”. Techniques mixtes sur papier. Signé. Nous ajoutons un ouvrage de référence en relation avec l’artiste.No longer availableDim. 68 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#704
Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65/75 -
#712Victor Abeloos
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#631Geert Kunen
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80/120 -
#781Val Saint-Lambert
Een uiltje (H. 10 cm) van kleurloos kristal en twee wijnglazen van egaal rood kristal.
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500/1600 -
#706
Een ronde tafel met een eikenhouten blad op een mahoniehouten voet, eindigend in drie voluutpoten.
Une table ronde, la tablette en chêne sur un pied en acajou, se termine en trois pieds volutes.No longer availableDim. Ø: 94 cmEstimate: € 100/120