Other lots in this auction
-
#373Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#254Dieudonné Jacobs
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 cm x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100 -
#225Val Saint Lambert
Een wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#92G. Ducat
“Jonge vrouw met paarlen halssnoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune femme au collier de perles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#77Val Saint-Lambert
Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80/120 -
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#464Maria Innocentia Hummel
“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
"Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60/80 -
#664
Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#529Rodriguez Isla
“Dansend koppel onder paraplu”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple dansant sous parapluie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 cm x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#448
Een meerkleurig porseleinen groep met kindjes. Een blaadje van een plant en het gedicht in het handje beschadigd. Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘AI’.
Un groupe en porcelaine multicolore avec des enfants. Une feuille d'une plante et le poème à la main endommagés. Marqué en bas d'un 'AI' couronné.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/200