Similar lots by type
-
#257Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#572Val Saint LambertEen twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308Val Saint LambertEen coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#477Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.
Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#370Val Saint LambertEen bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Val Saint LambertTwee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.
Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Studio CristalEen vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440
Other lots in this auction
-
#123Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.No longer availableDim. H:14-18cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Carl Vogels“Bloemenvaas. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Signé.No longer availableDim. 47 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine jongen met een gebakje en een jonge vrouw met een taart. Rocaille-omlijsting. Omstreeks 1900.
Deux présentoirs à biscuits polychromes différents. Représentation d'un petit garçon avec une pâtisserie et d'une jeune femme avec un gâteau. Cadre rocaille. Vers 1900.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 800 / 900 -
#471Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#11Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
Un soldat napoléonien en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Alejo“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en met opdracht.
“Composition”. Technique mixte. Signé et dédicacé.No longer availableDim. 40x45cmEstimate: € 35 / 45 -
#554Karel Van BellePeriod: 1884-1959“Moeder en kind”. Een studie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Mère et enfant. Une étude sur panneau. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Nicole Halsberghe“Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.
“Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#16Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#405Houten voorouderbeeld. Sumatra. Op een voetstuk gemonteerd samen met een koppel van gebeeldhouwd been. Zelfde oorsprong.
Statue d'ancêtre en bois. Sumatra. Montée sur un piédestal avec quelques os sculptés. Même origine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 120

