#652Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
#4Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#331Een kleine butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un petit miroir major d’homme avec encadrement en patine dorée.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#710Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
#642Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#719Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
#32Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
#5Willy KreitzPeriod: 1903-1982Een vergulde medaille in originele doos uit 1958.
#356Een Turkse lantaarn van messing en glas.
#734Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#25Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met de letter R.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de la lettre R.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#318Rémy Martin“Le passe temps”. Een vier-op-een-rij-spel in houten kistje.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150