Other lots by Thornburn
Other lots in this auction
-
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#302
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.
Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.No longer availableDim. 22 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#297
Een groot messingen scheepskompas met kaarsverlichting en een tweede in houten kastje.
Un grand compas de navire en laiton avec bougie et un second dans une boîte en bois.No longer availableDim. h: 22 cm & Ø: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#649Zowa
“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#363Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Een paar stillevens met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
UNe paire de natures mortes aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#104
“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#377Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#128
I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160/200 -
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#124
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150/200