#3
Een lot van elf beeldjes van meerkleurig Belgisch, Duits en Frans porselein. XIXe en XXe eeuw. Twee licht beschadigd.
Un lot de onze statues en porcelaine polychrome belge, allemande et française. XIXème et XXème siècle. Deux avec légers dégâts.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 55/80 -
#405Devecchi
Een zwart daim handtasje.
#742
Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#480
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,80 ct eet d’un brillant central de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#131
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een torenspits.
#583
Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
#483
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#740
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50/80