Similar lots by type
-
#237Val St LambertEen konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.
Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.No longer availableDim. H. 30,5 & 41,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#407Val St. LambertEen kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#390Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#51Val St. LambertEen lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.
Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#389Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#303Val St. LambertEen toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#28Een karaf van kleurloos geslepen kristal.
Carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#101Val St. lambertEen coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.
Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#207Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#402Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#103Lalique, FranceEen coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Val St. LambertEen lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#297Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#73Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#640Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#741Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.
Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#753Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#22Val St. LambertEen lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#83Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#367LaliqueEen siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220 / 260
Other lots in this auction
-
#587Een ivoren groep, bestaande uit een wijze op een hert en met twee kinderen. Samen met een achtergrond in de vorm van een rotsmuur, geplaatst op een gebeeldhouwde houten sokkel. China, eerste helft XXe eeuw.
Groupe en ivoire comprenant un sage sur un cerf accompagné de deux enfants. Avec l’arrière plan en forme de rocher placé sur un socle en bois taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 550 / 750 -
#567Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.
Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#412“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#250Cartier Tank Américaine XLEen rechthoekige automatisch herenpolshorloge van 18 karaats roze goud. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en datum. Bruine croco band met gouden sluiting. Genummerd 115120LX - 2927.
Montre à bracelet homme rectangulaire en or rose 18 ct. Cadran blanc aux chiffres romains et avec date. Bracelet en croco brun au fermoir en or. Numérotée 115120LX - 2927.No longer availableDim. 102,92 brutoEstimate: € 3000 / 5000 -
#395Een lot van drie bonten stola’s en een mof. O.a. Vos, wasbeer en nerts.
Lot de trois étoles en fourrure et un manchon. Renard, vison et raton laveur.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#316Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Boszicht met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 80 / 120 -
#434“Cortryck”. Ingekleurde landkaart naar een origineel van Johannes Blaeu uit 1649. Vochtvlek in het neutrale gedeelte onderaan.
“Cortryck”. Carte colorée d’après un original par Johannes Blaeu de 1649. Tâche d’humidité dans une partie neutre.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351“Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.
“Chocolat Cosmopolite Anvers”. Ancienne publicitéNo longer availableDim. 41 x 28,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#182“De geboorte van Christus”; “De aanbidding der wijzen” en “De kruisiging”. Drie XVIIe eeuwse gravures naar ontwerpen van Rubens. Resp. gegraveerd Lucas Vorsterman, Nicolaas Ryckemans en Bolswert.
“La Naisssance du Christ”. “L’adoration des Mages” et “La Crucifixion”. Trois gravures du XVIIe siècle d’après Rubens. Graveurs resp. Lucas Vorsterman, Nicolas Ryckemans et Bolswert.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#268Royal DuxTwee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 350 / 00 -
#58Een lampje gedragen door een bronzen putto.
Petite lampe porté par un putto en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60

