Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.

Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.

Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.
Dim. h: 30 & 20 cm
SKU: 0812150073.
Category: Kristal.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #367
    Lalique

    Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.

    Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #328
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #389

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.

    Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #26

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #297

    Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #303
    Val St. Lambert

    Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #387

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.

    Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H 34 en 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Val St. lambert

    Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.

    Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #390

    Een nertsmantel en twee bontkragen.

    Manteau en vison et deux cols en fourrure.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #83
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #741

    Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.

    Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #51
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.

    Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #246

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.

    Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #640

    Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal.

    Carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #753

    Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.

    Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #402

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #237
    Val St Lambert

    Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.

    Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. H. 30,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #22
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.

    Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #103
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207

    Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.

    Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #674
    Frans Croes

    “Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #718

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #557

    Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.

    Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.

    Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.
    No longer available
    Dim. ± 59 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #264
    Anne Redporth

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #519
    Leo Dutoy
    Period: °1938

    “Chimpansee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chimpanzé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een lot koperen kandelaars, een mijnlamp, olielampen. 10 stuks.

    Lot de candélabres en cuivre, une lampe de mineur, des lampes à huile. 10 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #520
    Carucci CA 2134 automatic

    Een stalen herenpolshorloge. Chronograaf met hygrometer en thermometer.

    Montre à bracelet homme en acier. Chronomètre aux hygromètre et thermomètre.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #418

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #731

    Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #514
    Valerius De Saedeleer

    “Winterlandschap”. Lithografie van een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat en “Epreuve d’artiste”.

    “Paysage d’hiver”. Lithographie en couleurs par Roger Hebbelinck. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More