Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote factice voor het parfum ‘White linen’.
Estée Lauder

Een grote factice voor het parfum ‘White linen’.

Une grande factice pour le parfum Lin blanc .
Dim. h: 19 cm
SKU: 9903210307.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #23

    Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.

    lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.

    Un lot de huit roemers et berkenmeiers en verre vert.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #431

    Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.

    Un plat et un poisson en porcelaine danoise et une bouteille en verre de Holmegard. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #73

    Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.

    Un vase à bord ajouré en verre incolore (de Liège?). Artisanat.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #582

    Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.

    Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #248

    Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.

    Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.

    Un milieu de table en verre bleu sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #349

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #542
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.

    Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80
    Estimate: € 180 / 240
  • #670

    Een handgemaakte driedelige bordenset van glasfusie met bijpassend vierdelig bestek.

    Un ensemble d'assiettes en fusion de verre en trois pièces faites à la main avec des couverts en quatre pièces assortis.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #52
    Frank-Ivo Van Damme

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 & 23 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #75

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #583

    Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.

    Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. l: 118 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #344

    Twee borstels en een kammontuur. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemen en arabesken. Zonder merken. Slijtage aan de grootste borstel.

    Deux pinceaux et une monture de peigne. Ciselé et martelé en argent avec fleurs et arabesques. Sans marques. Usure sur la plus grande brosse.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Gemarquetteerd handspiegeltje.

    Un petit miroir de main à marqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #594

    Een hurkende voorouder en twee kinderen en een maskertje. Songye, DRC.

    Un ancêtre accroupi et deux enfants et un masque. Songye, RDC.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Eugène Delfosse
    Period: 1825 - 1865

    “Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²

    “Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #237

    Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.

    Paire d'appliques murales moulées baroques.
    No longer available
    Dim. L. 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.

    Un phonographe valise Pathé avec huit disques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #250

    Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .
    No longer available
    Dim. 93,9 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #163

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More