#388Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#519Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#488KoroEen grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.
A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 150 / 200