Similar lots by type
-
#713
Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.
Lot de trois minéraux dont calcite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#731
Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.
Partie polie d’un arbuste fossilisé.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#617
Een groot stuk bergkristal.
Grande pièce de cristal de roche.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#791
Een bontjas van marmot. Van Roosbroek, Antwerpen. Zeer goede staat.
Manteau en fourrure de marmot. Van Roosbroek, Anvers. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,55 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,55 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#63
Twee oude boeken:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Uitgegeven door Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Antwerpen, 1618. Lederen band ernstig beschadigd.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Uitgegeven(..)
Deux livres anciens:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Ed. Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Anvers, 1618. Couverture cuir en mauvais état.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Ed. Architypographia P(..)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#660Roskopf Patent
Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#281Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#262Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
“Stilleven met kruik en aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte à la cruche et aux fraises”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Emaux de Louvière
“Zittend naakt”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. En “Naakt met sluier”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt (hoofd hersteld).
“Nu assis”. Sculpture en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. Marque sous la base. Et “nu voilé”, statuette en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. marque sous la base (tête réparée).No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#559N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186
Een eikenhouten deegkast in Lodewijk XV-inspiratie met twee paneeldeuren aan de voorzijde en onderaan versierd met een waaier.
Buffet en chêne de style Louis XV. Deux portes moulurées, la ceinture ornée d’un éventail. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#92
“Blinde verhalenverteller en drie luisterende meisjes”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Joseph Van Lerius.
“Le raconteur d’histoires aveugle et trois filles l’écoutant”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Joseph van Lerius.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#384Pol Boudry
“’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.
“’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 10 / 20