Similar lots by type
-
#313
Twee geodes en een fractie amethist.
Deux géodes et une fraction d'améthyste.No longer availableDim. l: 14 - 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#521
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#349
Een paar vernikkeld koperen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs d'église en cuivre nickelé de style baroque.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70 / 100 -
#109
“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180 / 240 -
#208
Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.
Une jeune femme avec une corbeille à raisins en bronze. Comme une allégorie de la récolte.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
“Groosknupchen”. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.
Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#391Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Une chemise avec de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études universitaires, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30 / 50