Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote geode van bergkristal.

Een grote geode van bergkristal.

Grande géode en cristal de roche.
SKU: 0702170502.
Categories: Mineraal, Steen.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #294

    Kelim. Met geometrisch motief en brede boorden.

    Kilim. A motif géométrique et larges bordures.
    No longer available
    Dim. 170 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    “Moeder met zogend kind”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Mère allaitante”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    Een klokstel van zamak en marmer.

    Garniture de cheminée en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #350

    Een eikenhouten armstoel met gecapitonneerde grijze bekleding.

    Fauteuil en chêne recouvert de tissu gris capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #787

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #184
    François Backvis
    Period: 1857-1926

    “Stilleven met rozen, perziken en druiven, geflankeerd door een schaal met frambozen en glaswerk op een gedrapeerd tafelkleed”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.

    “Nature morte aux roses, pêches et raisins, flanqués d’une coupe aux framboises et des verres sur une nappe drapée”. Huile sur toile. Signée et datée 1887.
    No longer available
    Dim. 120 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #371

    Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.

    Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559
    B. De Bruyn

    “Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #684
    Alfons Van Beurden

    “Landschap met kanaal”. Pastel. Gesigneerd.

    “Paysage au canal”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    “De knuffelaarster”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zach.

    “La câlineuse”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een lot van drie messingen wandversieringen, waarbij twee grote schildvormige die een paar vormen en een derde kleinere met een kandelaar.

    Lot de trois décorations de meubles en laiton dont deux grandes en forme d’écussons, formant une paire et une troisième plus petite avec bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More