#72Jan Janssens“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#485Drie verschillende halssnoeren van malachiet.
Trois différents colliers en malachite.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#67Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.
#563Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
#797Twee verschillende voorstellingen van St.-Jozef van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Deux différentes représentations de Saint-Joseph en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 23 & 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#86HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#663Een vaas van polychroom porselein met decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#737Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#294Kelim. Met geometrisch motief en brede boorden.
#405Een onderdeel van een balustrade van gesculpteerd eikenhout.
Partie d’une balustrade en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 142 cmEstimate: € 60 / 100