Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#835Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#204“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#215Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 1,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#720Een wit porseleinen terrine met polychroom decor van bloemen en vlinders. Kleine herstelde randschilfer. Met een handvat in de vorm van een plantenknoop. Onleesbaar gemerkt.
Terrine en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs et de papillons. Petite réparation au bord. Anse en forme d’une plante nouée. Marque illisible.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#530Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Goebel“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#823Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360 / 380 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Een lot koper en brons, bestaande uit een vaasje met een druivendecor, een art nouveau fotokader, een kandelaar, een rocaille, twee schelpjes, een vogelnestje en een beeldje in de vorm van een reiger.
Lot de cuivres et de bronzes dont un vase à décor de raisins, un cadre à photographies art nouveau, un candélabre, une rocaille, deux coquilles, un nid d’oiseau et une statuette en forme d’un héron.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#255Een 18 karaats blokje geelgoud.
Petit lingot en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#624Eugène Fehdmer“Boslandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Paysage boisé en hiver”. Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#601Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000 / 2200

