#297Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#238Een Italiaanse majolica vaas, onderaan gemerkt.
#747Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
#163“L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.
“L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
#714“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Houten masker met pijp versierd met schelpen en riet. Dan.
#358Een paar messingen schijfkandelaars.
#252“Triboulan”. Bronzen beeld van een zittende man.
“Triboulan”. Sculpture en bronze représentant un homme assis.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100 / 180 -
#309Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60