Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote geode van bergkristal.

Een grote geode van bergkristal.

Grande géode en cristal de roche.
SKU: 0702170502.
Categories: Mineraal, Steen.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #352
    Kurt Peiser

    “Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.

    “Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.
    No longer available
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396

    Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.

    Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.
    No longer available
    Dim. b:57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #345

    Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.

    Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 111 x 106 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #810

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #117

    “Moeder met zogend kind”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Mère allaitante”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Arthur Van Assche
    Period: 1928-2012

    “Staand naakt”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    “Nu debout”. Huile sur carton. Signé et daté 1979.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #121

    “Danseres met bal”. Een art deco beeldje van verguld brons en celluloid op onyxen voetstuk.

    “Danseuse à la balle”. Statuette art déco en bronze doré et celluloïd sur base en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More