Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#103Een dekselvaas van majolica, versierd met een bloemendecor.
Vase couvert en faïence décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145Een 18 karaats geel gouden kruis gemonteerd als broche. XIXde eeuw.
Croix flamande en or jaune 18 ct montée en broche. XIXe siècle.No longer availableDim. 8,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#482Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een grote bewerkte slavenarmband van ivoor.
Grand bracelet d’esclave en ivoire sculpté.No longer availableDim. 259,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#750Een lot textiel bestaande uit 11 kussenslopen van zuiver zijde, een kussen van rood fluweel, twee stroken zijde, een kleurig gordijnkoord en een lap linnen van ongeveer 200 x 100 cm met een geborduurde tekst.
Lot de textiles comprenant 11 taies en soie pure, un coussin en velours rouge, deux bordures en soie, une corde de vitrage multicolore et une pièce de linge (± 200 x 100 cm) avec un texte brodé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#372Victor Gilsoul“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#815Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#548Een kom van Chinees porselein met en blauw en wit decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de chevaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 150 / 170 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes en met inscriptie. “Qu’hier que demain”.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de petits brillants et rubis. Inscription “Qu’hier que demain”.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 150 / 250 -
#143Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60

