Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote geode van bergkristal.

Een grote geode van bergkristal.

Grande géode en cristal de roche.
SKU: 0702170502.
Categories: Mineraal, Steen.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #175

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.

    Collier en or jaune 18 ct avec perles.
    No longer available
    Dim. 7,81 g
    Estimate: € 160 / 250
  • #160

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met aan beide kanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 380 / 450
  • #253

    “Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.

    “Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 293 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #228

    Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

    Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #772
    Willem Dolphyn

    “De Oude Eik. Kinderen onder een eik”. Gesigneerd, genummerd 36/100 en gedateerd 1997 buiten de plaat.

    “Le vieux chêne”. Eau forte. Signée, numérotée 36/100 et datée 1997 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #12

    Het Kruis van Thomas van Aquino. Een gebedsprent.

    La Croix de Thomas d’Aquin. Image de prière.
    No longer available
    Dim. 79 x 51 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #201

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.

    Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #65

    Een 18 karaats gouden speld bezet met één diamant oude slijp van ± 0,70 ct.

    Epingle en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #14
    Eugéne Joors
    Period: 1850 - 1910

    “Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #597

    Een grote schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de Commande met het Nederlands wapen in het decor.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’après les Chines de Commande décoré d’un blason hollandais.
    No longer available
    Dim. Ø:46 cm
    Estimate: € 600 / 650
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More