Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote geode van bergkristal.

Een grote geode van bergkristal.

Grande géode en cristal de roche.
SKU: 0702170502.
Categories: Mineraal, Steen.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #456

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #577

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #361
    Lodewijk Van Boeckel

    Een fotokader van smeedijzer, versierd met rozen. Gesigneerd.

    Cadre à photographies en fer forgé décoré de roses. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #22

    “Drie personages”. Litho naar Paul Cezanne.

    “Trois personnages”. Litho d’après Paul Cézanne.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    “De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

    “Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #457

    “Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.

    “Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #164
    Gustaf Adelswärd
    Period: 1843-1895

    “Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.

    “Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #466

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    Dirk Baksteen

    “Hoeve”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme”. Gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #644
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More