Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#155Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,53 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#656Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#795Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#711Een smid (H. 28 cm) en een paardenkar (L. 45 cm)van geel koper.
Un forgerons (H. 28 cm) et un char à cheval (L. 45 cm) en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#38Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409“Moeder en kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Mère et enfant”. Gravure. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#432Lode Verhoeven“Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.
“Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#204“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#315Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.
Armoire à une porte en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#706KeshanOosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.No longer availableDim. 288 x 200 cmEstimate: € 300 / 500

