#811Een lot van negen keukenstoelen met rieten zit, waarbij twee groene, drie rode en vier gele.
Lot de neuf chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes verte, trois rouge et quatre jaune.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#633Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Een lotje varia, bestaande uit een geel koperen kokerdoosje, een houten doosje, een sigarettendoosje met krokodillenleer en een gelakt houdertje.
Lot de boîtes comprenant une boîte cylindrique, une boîte en bois, une boîte à cigarettes en croco et un étui en laque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#778Een regulateurklok met slinger en sleutel.
#74August Verstraeten“Pop in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Poupée dans l’atelier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261Een paar bronzen vuurbokken.
Paire de chenets en bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 140 -
#784Jules Bovee“Stadszicht”. Houtsnede op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20 / 40 -
#38Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
#709Jan Wauters“Symbolische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat. Diepstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Composition symbolique”. Litho. Signée et numérotée 190/250 hors planche. Cachet à sec du Centre Masereel à Kasterlee.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#118“een bronzen groep met vissen en een plantje op een zwart marmeren sokkel.
#424Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80 / 120