#551Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van de keizerlijke hofhouding en vogels en bloemen op de achterkant. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Canton à décor polychrome de la cour impériale et des oiseaux et des fleurs au verso. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225Een 18 karaats gouden broche in de vorm van een draak bezet met pareltjes en diamantjes oude slijp.
Broche en or 18 ct en forme de dragon sertie de petites perles et diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 3,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#638Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#531Chinese balustervaas met polychroom decor van personages en met kalligrafie.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de calligraphie.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#731Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.
Une tarentule thaï et une araignée fouet dans deux petites vitrines de présentation.No longer availableDim. h: 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
Canapé à trois places recouvert de tissu rose. Pieds en chêne.No longer availableEstimate: € 300 / 400