Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote geslepen spiegel met vergulde kader in Louis XV-stijl. Kleine schade a/d kader.

Een grote geslepen spiegel met vergulde kader in Louis XV-stijl. Kleine schade a/d kader.

A large cut mirror with a gilded frame in the Louis XV style. Small damage to the frame.
Dim. 253 x 110 cm
SKU: 2701260447.
Categories: Spiegel, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #447
Estimate: € 300 / 500
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #456

    Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.

    A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life.
    Place a bid ›
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 195 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483
    Limoges Lafarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #466

    Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.

    A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 178 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #510

    Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.

    A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool.
    Place a bid ›
    Dim. 80/310 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.

    A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H 37, B 25, D 17 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #104

    “Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.

    "Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos.
    Place a bid ›
    Dim. 126 x 202 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Place a bid ›
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #308

    Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.

    A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Place a bid ›
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438
    Disquis
    Period: 300BC-400AD

    Een precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.

    A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #553
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29

    Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.

    A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels.
    Place a bid ›
    Dim. 77 x 120 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A pink gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 5,55 g
    Estimate: € 1200 / 1300
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More