Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Val Saint Lambert

Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.

Un grand vase taillé, marqué en bas.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2610210407.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #348
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.

    Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #283
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500
    Goebel, Germany

    “Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.

    Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.

    Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 50
  • #426

    Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.

    Deux tapis persans en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 & 138 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Goebel, Germany

    “Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.

    Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #544

    “Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    Een verzilverd metalen champagne-emmer.

    Un seau à champagne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #59
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.

    Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #62
    Josée Melsen

    “Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.

    Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More