Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote gietijzeren harpoen.
Een grote gietijzeren harpoen.

Een grote gietijzeren harpoen.

Harpon en fonte.
Dim. l: 185 cm
SKU: 2310180605.
Category: wapens.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #438

    Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.

    Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.
    No longer available
    Dim. l: 90 - 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #338

    Een antiek rapier en een sabel.

    Une rapière antique et un sabre.
    No longer available
    Dim. l: 71 & 91 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #713

    Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.

    Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #328

    Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.

    Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een oude zwaardbajonet.

    Epée-baïonnette ancienne.
    No longer available
    Dim. l: 69,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #284

    “Danseres met tamboerijn”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Alfred Stevens.

    ”Danseuse et tambourin”. Huile sur toile. Attribution à Alfred Stevens à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 82 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #500
    Junghans

    Een regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.

    Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.

    Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #51

    Drie factices, waarvan twee glazen: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) en Giò de Giorgio Armani (H. 28 cm) en een van plastic : Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Die laatste zonder vloeistof.

    Trois factices dont deux en verre: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) et Gio de Giorgio Armani (H. 28 cm), et une en plastique: Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Ce dernier sans liquide.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #503

    Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.

    Un plat en porcelaine de Chine à aile côtelée et décor bleu sur blanc de fleurs et bambou.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    “Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    ”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #250

    Een 18 karaats roze schakelring bezet met een centrale diamant van ± 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.

    Une bague à maillons en or rose sertie d’un diamant central de ± 1,30 ct et dix petits diamants.
    No longer available
    Dim. 15,33 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #357

    Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.

    Deux jardinières en porcelaine bleue et blanche, accents dorés. marque sous la base. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.

    Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 & 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.

    Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #728

    “Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.

    ”Chevalier écossais”. Une statue en faïence Staffordshire, détails polychrome.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More