Similar lots by type
-
#438Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.No longer availableDim. l: 90 - 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100 / 140 -
#664Een oude zwaardbajonet.
Epée-baïonnette ancienne.No longer availableDim. l: 69,5 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#360Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#506Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#720MärklinEen elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.
Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#13Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#52René HansoulPeriod: 1910 - 1979“De bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit enkele schotels, een terrine, een maatbeker en zeven verschillende klepkannen.
Un lot d’étain datant du XVIIIième et XIXième siècle, comprenant des plats, une terrine, une mesure et sept verseuses à couvercles différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#196“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#426Set van drie driehoekige tafeltjes in Chinese lak.
Un ensemble de trois petites tables chinoises laquées.No longer availableDim. h: 25 cm x 3 = 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35


