#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
#664Een oude zwaardbajonet.
#338Een antiek rapier en een sabel.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70
#111Een XIXe eeuws Hollands zoutkastje van gebeeldhouwd notenhout met schuifdeurtje, versierd met een vis. XIXe eeuw.
Une petite armoire à sel en noyer à porte coulissante, décoration de poisson. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
#368Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
#280EthiopieDrie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
#474“Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#293“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#435Een art deco vaas van glas. Barst.
#530Een handgeknoopt wollen karpet.
#619Marc Haeghens“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160 / 180