Similar lots by type
-
#438Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.No longer availableDim. l: 90 - 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#338Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100 / 140 -
#664Een oude zwaardbajonet.
Epée-baïonnette ancienne.No longer availableDim. l: 69,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#294Robert BoudryPeriod: 1878-1961“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#503Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
Un plat en porcelaine de Chine à aile côtelée et décor bleu sur blanc de fleurs et bambou.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#766SaroukEen wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Une paire de petites tables en bois laqué noir à un tiroir et marqueterie style Boulle.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 250 / 300 -
#782Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60


