#664Een oude zwaardbajonet.
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
#338Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100 / 140
#456Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
#669Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
#224“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499Twee fazanten van verzilverd metaal.
#114Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987Herfstlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Paysage automnal”. Techniques mixtes. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#25Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#139Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église St. Gommaire à Lierre”.Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#488Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un fishtank en porcelaine de Chine polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60