Similar lots by type
-
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#438Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.No longer availableDim. l: 90 - 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#338Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100 / 140 -
#664Een oude zwaardbajonet.
Epée-baïonnette ancienne.No longer availableDim. l: 69,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#621Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#192Frans Laurens“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#725Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308Een lot van diverse bronzen, koperen en zamakken beeldjes.
Un lot de divers statues en bronze, cuivre et régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#543Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
Un grand plat japonais cloisonné. Epoque Mei-ji.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50 / 80


