Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote gietijzeren harpoen.
Een grote gietijzeren harpoen.

Een grote gietijzeren harpoen.

Harpon en fonte.
Dim. l: 185 cm
SKU: 2310180605.
Category: wapens.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #438

    Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.

    Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.
    No longer available
    Dim. l: 90 - 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #664

    Een oude zwaardbajonet.

    Epée-baïonnette ancienne.
    No longer available
    Dim. l: 69,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een antiek rapier en een sabel.

    Une rapière antique et un sabre.
    No longer available
    Dim. l: 71 & 91 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #328

    Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.

    Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.

    Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #488

    Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un fishtank en porcelaine de Chine polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206
    Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie

    Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.

    ”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 215 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #414

    “Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.

    ”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #502

    “Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.

    Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #771

    Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.

    Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #423

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #238

    Een jardinière van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hoofden in reliëf.

    Une jardinière en faïence polychrome décorée de têtes en relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19
    J. Grimay

    “Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.

    Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #8

    Een lot van vier verschillende oude bronzen lampen, een oude metalen bureaulamp en een bronzen doosje in de vorm van een appel aan een tak.

    Un lot de quatre anciennes lampes en bronze, une lampe de bureau ancienne en métal et une boîte en bronze en forme de branche et d’une pomme.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More