Similar lots by type
-
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#198
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#157
“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#541
Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 large vintage design earthenware vases, from the mid '60s to '70s. Marked at the bottom. -
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#477
Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg. -
#662
Een art-nouveau jardinière in geglazuurd aardewerk met olijfbladeren en olijven in het decor. Vermoedelijk Frans werk.
An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#374
Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands. -
#588
Een grote vintage aardewerken vaas.
A large vintage earthenware vase. -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#208
Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom. -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay. -
#262
Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.
A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century. -
#269
Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.
An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks. -
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
A vintage polychrome ceramic sculpture of a parrot on a tree trunk.
Other lots in this auction
-
#683Unter Weiss Bach
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
A lot of three figures in biscuit, marked Unter Weiss Bach, made in GDR. -
#245
Een driedelig pendulestel in 2 kleuren marmer. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Frankrijk, eind 19e eeuw.
A three-piece clock set in two colors of marble. Also two column candlesticks. Presumed to be from France, late 19th century. -
#108
Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles. -
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored. -
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
A rare Art Deco vase, Boch Frères Keramis, model D. 5080, numbered 2/250 and monogrammed R.C. (Raymond Chevalier). -
#177Emile Gallé
Een lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
A lot of two glass paste vases with natural motifs, both signed Gallé. Early 20th century. -
#252Alfred Van Neste
“Zicht op de kathedraal” en “Begijnhof”. Een lot van twee kleuretsen, buiten de plaat gesigneerd Alfred Van Neste.
"View of the Cathedral" and "Beguinage". A lot of two color etchings, signed Alfred Van Neste outside the plate. -
#391
Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#678
Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
A 3-piece clock set consisting of a central pendulum and two matching vases in hand-painted porcelain and copper. Damage to the copper part of the clock. -
#342
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. -
#491
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.