Other lots in this auction
-
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#68Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#339
Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
Une horloge murale ronde avec un cadran peint à la main sur du verre et une bordure en laiton.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40/60 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#448Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#632
“Abstracte compositie in zwart en wit”. Een inkttekening. Draagt een apocriefe handtekening.
« Composition abstraite en noir et blanc ». Un dessin à l'encre. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#491
Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.
Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 234 x 128 cmEstimate: € 80/120 -
#113Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#344
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
Trois différentes étagères à vin pour six et pour huit bouteilles.No longer availableDim. H:40-50cmEstimate: € 30/40 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75/100 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80