Similar lots by type
-
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#301Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
Deux porte-chapeaux ou porte-perruques antiques en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#256Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#548Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#710Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#771Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#315DelvauxEen handtas in zwart leder met draaislotje, met originele stofzak.
Sac à main en cuir noir à fermoir tournant. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#551“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#232Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.No longer availableDim. 85 x 115 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#316Een oud houten kinderstoeltje.
Ancienne chaise d’enfant en bois.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#607Michelle Wiser“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#497Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65 / 80 -
#495LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
Une balance à or avec poids et dans un étui en bois. Un poids manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#96Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 80

