#299Alfred Boelaerd“Zittend naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#99R. Daniel“Meisje in het vensterraam met roos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille dans un vitrail et sa rose”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Zonder deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux. Sans les couvercles.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Dirk Baksteen“Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.
”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#86Een meubel met twee deuren en een lade.
#96Design staanlamp met lichttubes.
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950 / 1100