Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote granieten vijzel met stamper.

Een grote granieten vijzel met stamper.

Un grand mortier avec pilon en granite.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 1911190013.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #247

    “Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.

    ”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #107

    Een liggende Franse bulldog van brons.

    Un bouledogue français en bronze.
    No longer available
    Dim. L 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #316

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #153

    Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.

    Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #72

    “Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.

    ”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 114 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #336

    Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.

    Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 75 Ø 45 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #386

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1
    H. Herremans

    Een fazant van deels gepolychromeerd messing. Gesigneerd.

    Un faisan en laiton polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #217
    Salvador Dali

    “Le chevalier moyenageux”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 651/2000.

    “Le chevalier moyenageux”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 651/2000.
    No longer available
    Dim. 83 x 78 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More