Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote granieten vijzel met stamper.

Een grote granieten vijzel met stamper.

Un grand mortier avec pilon en granite.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 9903210003.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #364
    Frans Dille
    Period: 1909 - 1983

    Een reeks van vier lithografieën. Alle gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat.

    Une série de quatre lithographies. Toutes signées et numérotées 7/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    Een lot van 60 ex-librissen.

    Un lot de 60 ex-libris.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #452
    Katsuhika Masahisa

    “The romance of the three kingdoms”. Een Japans vouwboekje met houtsnedes. Tijdperk Meji.

    La romance des trois royaumes . Un livret pliable japonais avec des gravures sur bois. Epoque Meji.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #58

    Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.

    Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm (gesloten)
    Estimate: € 70 / 100
  • #506

    Een notenhouten staande klok.

    Horloge de vestibule en noyer.
    No longer available
    Dim. 240 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #328

    Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

    Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. b: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #651

    Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.

    Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #512

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Nature morte aux fruits . Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More