Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote granieten vijzel met stamper.

Een grote granieten vijzel met stamper.

Un grand mortier avec pilon en granite.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 9903210003.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #486

    Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.

    Une table violon Louis-Philippe avec cinq chaises en noyer assorties.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm - H. 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #396

    Een oude balafoon. West-Afrika.

    Balaphone ancien. Afrique occidentale.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #289

    “Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.

    Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #465

    1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.

    1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1400 / 2500
  • #19

    Een map met oude Duitse prenten m.b.t. traditionele klederdrachten, uniformen, enz. Omstreeks 1900. Bijgevoegd een chromo-album van Chocolade Jacques. ‘Menschenrassen’.

    Un dossier avec de vieux imprimés allemands de costumes traditionnels, uniformes, etc. Vers 1900. Joint un album aux chromos de Chocolate Jacques. Menschenrassen .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.

    Un lot de trois répliques de boussoles antiques.
    No longer available
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #509

    “Berlin, Leipziger Strasse”. Olieverf op board. Draagt een handtekening.

    Berlin, Leipziger Strasse. Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #566

    Mahoniehouten tafel met twee klapbladen in Regencystijl. Op centrale vierpoot en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Table en acajou avec deux tablettes rabattables Régence. Sur un piètement central à quatre pieds et avec un tiroir dans la ceinture. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 108 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More